O MNIE

Marta Nawrocka

Cześć! Miło mi, że czytasz tę stronę.

Mam na imię Marta i jestem ekspertem od ulepszania nauczycielskiego życia.

Zawodowo idę przez świat odsłaniając przed dziećmi i młodzieżą tajniki języka angielskiego. W swojej karierze przez dłuższy czas pracowałam w szkole państwowej, teraz prowadzę w Łodzi i Tuszynie własną szkołę językową hi5. Wciąż czynnie i dużo uczę i niezmiennie przynosi mi to mnóstwo satysfakcji. Prywatnie jestem mamą Adriana, narzeczoną Michała, miłośnicą pieska o imieniu Frodo, królika Mańka oraz mysza Farciarza. Pogodzenie wszystkich życiowych ról w tym szybkim świecie wymagało nie lada zachodu, ale znalazłam sposoby na usprawnienie swojego życia.  Swoimi sztuczkami i pomysłami dzielę się z innymi nauczycielami na blogu i yotubie. Na instagramie pokazuję jak wygląda moje życie od kuchni, czyli jak radzę sobie z planowaniem i organizowaniem życia prywatnego i zawodowego. Na facebooku natomiast pokazuję relacje z moich lekcji, czyli pomysły z moich artykułów i filmów wdrożone w życie.

Jestem ogromną fanką wykorzystywania nowoczesnych technologii nauczaniu i moją misją jest pokazywanie nauczycielom, jak technologia pomaga oszczędzać czas i jednocześnie uatrakcyjniać zajęcia. Kopalnią wiedzy o narzędziach technologicznych są moje szkolenia stacjonarne i online. Jestem współautorką szkolenia „100 pomysłów na kreatywne zajęcia”. Moje autorskie szkolenia to: „Bombowa Technologia” i „Analogiczna i technologiczna Kreatywka”.

W wolnych chwilach tworzę własne materiały na zajęcia i wyszukuję atrakcyjne gadżety na lekcje.

Lubię uczyć i lubię się uczyć dlatego kilka razy w miesiącu biorę udział w szkoleniach i konferencjach z zakresu metodyki i psychologii, a wieczory spędzam na nauce hiszpańskiego.

Życie składa się i z szaleństw. Dla mnie i mojej rodzinki to spontaniczne wypady do Gdańska i słuchanie szumu fal na Stogach. Do tego Bory Tucholskie- moje miejsce na ziemi; i pływanie oraz nurkowanie w Morzu Czerwonym i podziwianie kolorowych ryb i korali.